На межі двох крайностей XX ст.
КОРОТКИЙ ОПИС
Коли говоримо про сад — уявляємо затишний будинок в його оточенні, фруктові дерева та спів пташок. Для сучасного ж покоління місце мешкання та місце праці стали рівноцінними, і вимоги до психологічного та фізичного оточення не менш високі аніж до житла.
Місце праці — місце реалізації і сенсу.
Об'єкт реконструкції знаходиться в районі Нового Львова, закладений у 30-их роках за задумом архітектора Тадеуша Врубеля як нова якість міського життя. Йшлось про лаконічні, оптимізовані за площею приватні будинки в оточенні саду, що відповідало ідеям функціоналізму. Це стало характерною ознакою Нового Львова. Вулицею Панаса Мирного район умовно ділиться на дві частини. Південна частина зазнала кардинальних перетворень в радянський період. Проектування велось новою генерацією, яка сповідувала нові модерністичні ідеали і сформувала іншу тканину — адмінистративні та виробничі приміщення в стилі конструктивізму. Проект — спроба компромісу між приватним і колективним, природнім та індустріальним.
ТЕХНІЧНІ ДАНІ
Назва обєкту: Панаса Мирного, 24
Категорія: Пряме замовлення. Офісний центр, реконструкція
Розташування: Львів, Україна
Рік: 2016
Статус: Проект
Розмір ділянки: 0,14 га
Команда: Зінчук Наталя, Засадній Марія, Вагнер Михайло, Ходзінський Олег, Цебенко Ігор
Існуюча споруда — це триповерховий лабораторно-виробничий корпус, колись обчислювальний центр Укоопспілки побудований в 70-их роках.
Просторова каркасна рамно-вязева конструктивна схема з поперечними рамами, сіткою збірних залізобетонних колон та ребристих залізобетонних плит є яскравим прикладом типового рішення будівництва адміністративних споруд радянського періоду із збірних елементів.
Характер споруди та конструкцій стали основою програми реконструкції споруди.
Зв’язок вулиці з зеленим подвір'ям
Зелені тераси